Aa
Hold tasten Ctrl (for PC), Cmd (for Mac) nede og klikk + eller - for å endre størrelse.

Ansatte

    Jens-Petter Bakjord

  • Daglig Leder
  • 982 22 504
  • jens-petter@drivkarriere.no

    Kyrre Nilssen

  • Driftsleder
  • 952 68 688
  • kyrre@drivkarriere.no

    Sigrunn Lomahaug Risøy

  • Fag- og kvalitetsleder
  • 911 81 610
  • sigrunn@drivkarriere.no

    Bente Strømdal

  • Økonomileder
  • 975 12 099
  • bente@drivkarriere.no

    Gerd June Larsen

  • Fagansvarlig AMB
  • 916 39 240
  • gerdjune@drivkarriere.no

    Mona Iversen

  • Teamleder Avklaring
  • 917 20 420
  • mona@drivkarriere.no

    Edel Flønes

  • Jobbveileder
  • 941 79 303
  • edel@drivkarriere.no

    Charles Stenhaug

  • Jobbveileder
  • 952 59 322
  • charles@drivkarriere.no

    Hanne Marit Vilhelmsen Haug

  • Jobbveileder
  • 459 56 867
  • hanne-marit@drivkarriere.no

    Kirsti Johansen

  • Jobbveileder
  • 905 28 120
  • kirsti@drivkarriere.no

    Heidi Roghell Martinsen

  • Jobbveileder
  • 903 62 794
  • heidi@drivkarriere.no

    Lars-Sivert Larssen

  • Jobbveileder
  • 973 05 440
  • lars-sivert@drivkarriere.no

    Hans Robert Hansgård

  • Teamleder Kurs
  • 941 35 186
  • hans.robert@drivkarriere.no

    Anita Andersen

  • Jobbveileder
  • 483 94 564
  • anitaa@drivkarriere.no

    Rachel Braaten Ovesen

  • Jobbveileder
  • 973 03 155
  • rachel@drivkarriere.no

    Svein Ove Sakrihei

  • Fagansvarlig VTA
  • 952 55 808
  • svein-ove@drivkarriere.no

    Mats Lønnberg

  • Arbeidsleder VTA
  • 483 87 760
  • mats@drivkarriere.no

    Anita Holmstrand

  • Avdelingsleder Bark
  • 948 86 603
  • anitah@drivkarriere.no

    Tor Petter Svendsen

  • Arbeidsleder Bark
  • 465 29 870
  • tor@drivkarriere.no

    Siv Mosling

  • Avdelingleder Polarull
  • 952 72 017
  • siv@drivkarriere.no

    Ingrid Rabliås

  • Arbeidsleder Polarull
  • 75 12 02 02
  • polarull@drivkarriere.no

    Greta Fagerli

  • Arbeidsleder Polarull
  • 75 12 02 02
  • polarull@drivkarriere.no

    Berit Løkås

  • Arbeidsleder Polarull
  • 75 12 02 02
  • polarull@drivkarriere.no

    Rita Iren Melfjord

  • Teamleder Arbeidsforberedende trening
  • 941 62 590
  • rita-iren@drivkarriere.no

    Tone Nyhagen

  • Jobbveileder
  • 483 95 162
  • tone@drivkarriere.no

    Camilla Swan Forsbakk

  • Jobbveileder
  • 415 85 346
  • camilla@drivkarriere.no

    Elin Alte

  • Jobbveileder
  • 941 62 624
  • elin@drivkarriere.no

    Hilde Lillerødvann

  • Jobbveileder
  • 952 35 039
  • hilde@drivkarriere.no

    Lise Sletvold

  • Jobbveileder
  • 916 71 656
  • lise@drivkarriere.no

    Tone Lill Solhaug Rognan

  • Jobbveileder
  • 911 39 968
  • tone-lill@drivkarriere.no